Korduma kippuvad küsimused


Kuidas valitakse lapsed, kellele kinke tehakse?

JCI vabatahtlikud võtavad ühendust erinevate linnade ja maakondade sotsiaalosakondadega. Kohalikud spetsialistid võtavad ühendust perekondadega ja koguvad kokku laste jõulusoovid.  


Mida tähendavad need kahetähelised koodid lapse nime taga?

Need kahetähelised koodid on vajalikud hiljem kinkide sorteerimiseks. Eestimaal on palju ilusaid laste nimesid ja mõned lapsed on sama nimega ja oleks ju kurb kui nt kahe Mari kingid läheksid omavahel sassi. 


Mida tuleb kirjutada sildile?

Palun kirjutage sildile lapse nimi ja kahetäheline kood. Lapse vanuse kirjutamine pole vajalik. See kahetäheline kood on vajalik hiljem kinkide sorteerimisel.


Mida ma pean tegema kui ma siiski ei saa valitud lapsele kinki teha?

Palun kirjutage e-mail või helistage selle linna kontaktisikule, mille alt te lapse valisite ja andke teada lapse nimi. Me lisame lapse ja tema soovi uuesti kodulehele ja järgmine heategija saab teha heateo.


Mida teha kui elan kaugemal või välismaal ja ei saa kinki ise poodi viia?

Üks võimalus on teha ülekanne ja meie tublid päkakapikud ostavad ise lapsele kingituse vastava sooviga. Selgituse lahtrisse kirjutage lapse nimi või linna nimi keda soovite toetada. Või kirjutage selgituseks "Jõulupuu" ja meie päkapikud valivad nimekirjast ise lapse.

Ülekande saab teha siia:

Sihtasutus JCI Estonia Heategevusfond
IBAN EE392200221025989820 Swedbank
Selgitus: Lapse nimi ja vanus ning kingisoov


Millise väärtusega peaks kingitus olema?

Lapse kingitus võiks olla väärtusega 35€.